• RSS
  • Kanal RSS
  • CykloOpawy XCO-MTB Głuchołazy - Finał PP

  • „Puchar Burmistrza Białej” White MTB Team Biała

  • Gościęcin

  • Kluczbork

  • Falmirowice

MEMORIAŁ IM. STANISŁAWA SZOZDY – KRYTERIUM ULICZNE

Napisane przez Adminozkol Wrzesień - 5 - 2014 0 Komentarzy

mermorial_szozda_krzywe_poprawione

21.09.2014r. w Prudniku odbędzie się Memoriał im. Stanisława Szozdy. Zapraszamy wszystkich sympatyków kolarstwa.

Plan uroczystości poprzedzających Memoriał:

– 20 września 2014r. Prudnik ulica Kościuszki 19, godz. 16:00- odsłonięcie

pomnika

– 20 września 2014r. Prudnik ulica Chrobrego 5, Muzeum Ziemi Prudnickiej,

godz. 17:00- otwarcie Izby Pamięci Stanisława Szozdy

– 21 września 2014r. Prudnik, Rynek, godz. 10:00 do 16:00 Memoriał im.

Stanisława Szozdy – kryterium uliczne.

Regulamin imprezy dostępny tutaj: REGULAMIN

Wyścig kolarski o puchar Wójta gminy Izbicko

Napisane przez Adminozkol Wrzesień - 4 - 2014 0 Komentarzy

Kryterium odbędzie się 14.09.2014r.

Regulamin dostępny jest tutaj: regulamin 2014

Program „Animator Sportu Dzieci i Młodzieży”

Napisane przez Adminozkol Sierpień - 25 - 2014 0 Komentarzy

SZS Opolskie prowadzi nabór do programu „Animator Sportu dzieci i młodzieży” edycja wrzesień – grudzień 2014.
Szczegóły dostępne są pod adresem: http://www.szsopolskie.pl/program-animator-sportu-dzieci-i-mlodziezy-09-12-2014/

Wszystkie osoby zainteresowane i spełniające wymagania regulaminowe zachęcamy do składania wniosków.

Żak: Kamil Jargosz
Wyniki
Żaczka: Joanna Mendera
Wyniki
Młodzik: Tomasz Bryłka (UKS Stobrawa Kluczbork)
Wyniki
Młodziczka: Karolina Ivakh (White MTB Team Biała)
Wyniki
Juniorka młodsza: Maja Drelak (UKS Stobrawa Kluczbork)
Wyniki
Junior młodszy: Michał Kowalski (Wiązów)
Wyniki
Junior: Damian Chojecki (KS AZS Politechnika Wrocławska Mitutoyo)
Wyniki
Juniorka: Marlena Droździok (SMKK Bioam Legnica)
Wyniki
Kobiety elita: Karolina Cierluk (SMKK Bioam Legnica)
Wyniki
Elita mężczyzn: Patryk Kaczmarczyk (KS AZS Politechnika Wrocławska Mitutoyo)
Wyniki
Masters mężczyźni: Dariusz Drelak (Sokół Brawn)
Wyniki
Masters kobiety: Marta Biksa
Wyniki