• RSS
  • Kanal RSS

Lp. Nazwa imprezy Termin Miejsce
1 Ogólnopolski Wyścig Kolarski Przełajowy.

„Przełajowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego”

26.01.20 Falmirowice
2 III Kryterium TRIBIKE im. „ Wernera Lepicha” 28.03.20 Kędzierzyn-Koźle
3 XIX Rajd Kolarski „WITAMY WIOSNĘ” 25.04.20 Głuchołazy
4 XXXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice 26.04.20 Chrząstowice
5 47 Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych Po Ziemi Kluczborskiej I Oleskiej Im. Mieczysława Godzwona o Puchar Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej 01-03.05.20 Kluczbork
6 III Ogólnopolski Rajd Kol. „GÓRAMI POGRANICZA POLSKO-CZESKIEGO” 30.05.20 Głuchołazy
7 II Maraton Oleski szosowy „Szlakiem Czerwonych Róż” 30.05.20 Olesno
8 Puchar Polski na szosie – Eliminacje do Olimpiady Młodzieży – Memoriał Joachima Halupczoka.

MMM Jazda Indywidualna na Czas  „M”

Mistrzostwa Województwa Opolskiego Jazda Indywidualna na Czas  „M”

06-07.06.20 Niwki -Szczedrzyk – Turawa
9 VIII Prudnicki Maraton MTB 07.06.20 Prudnik
10 IX Kolarski Wyścig MTB o „Puchar Burmistrza Białej” – Mistrzostwa Województwa Opolskiego MTB Szkółek Kolarskich 13.06.20 Biała
11 Mistrzostwa Opolszczyzny w kolarstwie Górskim „FAMILY CUP” 20.06.20 Skarbiszowice
12 XVI Jazda Indywidualna na czas szosa. Wjazd na Elektrownie Dlouhe Strane 27.06.20 Głuchołazy
13 CZWARTKI KOLARSKIE Wyścigi szosowe w Kamień Śląski – Tor Samochodowy. (Udostępnione dla Szkółek Kolarskich) Od czerwca do września (5 edycji) Kamień Śląski
14 XX Ogólnopolski Maraton Kolarski mini „AUDAX” 02.08.20 Głuchołazy
15 XII Uphil Race Kopa – Wielokrotne Zdobywanie Kopy Biskupiej 22.08.20 Jarnotówek
16 XVI Dwójki Kolarskie Gracze 30.08.20 Gracze
17 IX Wyścig CykloOpawy XC-MTB Głuchołazy.

Puchar Polski.

Mistrzostwa Województwa Opolskiego

XC-MTB

05.09.20 Głuchołazy
18 Gold Hill MTB Maraton 06.09.20 Głuchołazy
19 „Dobrodzieńska Seta” 13.09.20 Dobrodzień
20 VII Memoriał im. Stanisława Szozdy-Finał Mistrzostw Polski w Kryteriach Ulicznych 20.09.20 Prudnik
21 Izbicki Wyścig Kolarski o „Puchar Wójta Gminy Izbicko”.

Szosowe Mistrzostwa Województwa Opolskiego na Szosie Szkółek Kolarskich

27.09.20 Izbicko
22 XII Wojewódzki Rajd Kolarsko-Pieszy „BABIE LATO W GÓRACH OPAWSKICH” 03.10.20 Głuchołazy
23 III Wyścig Przełajowy  „CROSS TRIBIKE” 21.11.20 Kędzierzyn-Koźle
24 XXVII Przełajowy Wyścig Kolarski

UCI-C2  „BRYKSY CROSS”

Super Puchar  Polski

22.11.20 Gościęcin